KONST / Litografier / Färglitografi 12113045
nr 1211 3045
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad. Harar, HC-upplaga. Motivet: 17x47
måndag 22 oktober 2018
kl 19:01:04
22 okt